Dárkové poukázky

 

www.darkovypoukaz7.webn ode.cz

 

V našem  wellness studiu BALZAM Vám nabízíme:

Dárkové poukazy, na které můžete zakoupit určitou proceduru v dané hodnotě  nebo zakoupit poukaz s určitou nominální hodnotou a obdarovaný si sám vybere,jaké ošetření bude čerpat za peníze vložené na dárkový poukaz.

 

Druhým typem jsou permanentky , které slouží k předplacení určitého balíčku služeb.

 

Stornovací poplatek 

Klientům,kteří se bez předchozího zrušení rezervace na objednanou proceduru nedostaví , nebo nezruší objednanou proceduru dříve než 48 hod. před dohodnutým termínem ,účtujeme 100% z ceny procedury.Taktéž storno podmínky platí pro uplatnění dárkového poukazu(vystaveno ve studiu) ,voucheru,kuponu,předlpacené permanentky..Důvodem těchto opatření je časté rušení termínů na poslední chvíli .

 

NOVINKA

 

Kdo si má stále pamatovat všechny ta osobní výročí ?

Nemáte čas hlídat, kdo z Vašich rodinných příslušníků, známých, zákazníků či obchodních partnerů kdy slaví nějaké jubileum?

Pohlídáme všechny významné události za Vás a na základě Vámi předloženého seznamu budeme oslavencům dárkový poukaz  v předem určené cenové výši posílat  a Vás uvědomíme o realizaci..

Napište nám objednávku na  náš e-mail  studiobalzam@email.cz   a my  Vám dárkový poukaz zhotovíme a zašleme na Vámi určenou adresu, aby jste  a neztráceli čas chodit až k nám.

 

Podmínky:

  • platba předem na bankovní účet
  • napište si věnování, které chcete na poukaz uvést
  • nezapomeňte adresu, kam poukázku zaslat