Prodlužnování řas

Ceník

Permanentní prodlužování řas

Prodloužení řas je moderní metoda, která umožní prodloužení přírodních řas jakékoli délky a hustoty.

Prodloužení řas metodou řasa na řasu je způsob, jak zvýraznit vaše oči pro všední den i pro zvláštní události.

Při správné aplikaci nemají běžné aktivity, jako sport, sprchování nebo plavání žádný vliv na jejich pevnost a vzhled.

Přirozený obnovovací cyklus řas, trvá průměrně 90 dní.

Řasy se každé 2-3 týdny doplňují a tím je zaručena stálost jejich luxusního vzhledu. Přírodní řasy nejsou touto metodou trvale poškozovány.

Dlouhé a husté řasy Vám zaručí svůdný a neodolatelný pohled.

 

Před aplikací doporučujeme:

Přijít nenalíčená a bez kontaktních čoček.

Po aplikaci doporučujeme:

24 hodin se vyhnout jakémukoli vlhku jako je sauna, pára, bazén. Nedotýkat se, nelíčit se, ani jinak mechanicky namáhat řasy.

 

 

Otázky a odpovědi

Co je to permanentní prodlužování řas?

Revoluční nový produkt, který prodlužuje, zesiluje a zahušťuje řasy. Jsou to jednotlivé syntetické řasy, které jsou natočeny tak, aby kopírovaly přirozené řasy. Jsou aplikovány individuálně, aby výsledkem byl přirozený, elegantní a svůdný vzhled. Prodloužené řasy jsou skvělé pro speciální příležitosti i každodenní nošení. Doba aplikace je cca 1,5 hodiny a na jedno oko připadne 60 - 80 syntetických řas. K prodlužování řas se používá hypoalergenní medikální adhesivum. Medikální adhesivum je "lepidlo", které je používáno v plastické chirurgii pro lepení ran bez nutnosti stehů.

Jaký je to pocit nosit prodloužené řasy?

Správně aplikované řasy vypadají a jsou pociťovány úplně jako přirozené řasy.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Doporučujeme doplnění každé 3 – 4 týdny. Vaše přírodní řasy vypadávají zhruba každých 60 dní vlivem přirozeného růstového cyklu a jsou přirozeně nahrazovány růstem nových řas. Doplnění řas je nutné pro znovu vyplnění vypadaných řas. Doplnění řas trvá přibližně hodinu.

Mohu používat řasenku po permanentním prodloužení řas?

Ano, i když největší výhodou u prodlužování řas je, že ji vlastně nepotřebujete, protože prodloužené řasy jsou husté a vypadají jako namalované. Pokud ji však musíte mít, doporučujeme řasenku vodou rozpustnou. Nikdy nepoužívejte voděodolné řasenky, nebo řasenky na bázi oleje. Tyto řasenky narušují spojení a to zapříčiní vypadávání prodloužených řas.

Mohu plavat, sprchovat se, jít do lázní, sauny, když mám aplikovány permanentní řasy?

Ano, lepidlo, kterým se řasy spojují, je speciálně formulované a umožňuje Vám se sprchovat, plavat, cvičit, navštěvovat lázně, atp. Nicméně se žádná z těchto činností nedoporučuje 48 hodin po výkonu, než se prodloužené řasy ustálí.

Mohou se prodloužené řasy natáčet?
Nesmíte používat mechanické kleštičky, protože mohou poškodit prodloužené řasy. Řasy jsou již natočeny a toto natočení přetrvává, takže není potřeba řasy natáčet.