Masáž proti celulitidě

16.06.2013 11:01

Jen málokterá žena se může chlubit tím, že celulitida je pro ni naprosto neznámý pojem. Dnes a denně se  s touhle „vadou na kráse“ snaží bojovat nejen ženy plnějších tvarů, ale dokonce i ty velmi štíhlé. Vznik celulitidy nesouvisí jen s nedostatkem pohybu a špatnými stravovacími návyky, ale podporuje ho také nedostatečný pitný režim, kouření, stres, hormonální změny (jako například užívání antikoncepce) a z části také určité genetické dispozice.

Masáž proti celulitidě je výborným, skoro až zázračným, pomocníkem v boji s pomerančovou kůží. U mnoha žen je již po druhé či třetí masáži viditelný a navíc i měřitelný výsledek. U některých dokonce již po první masáži.

Masáž se provádí na dolních končetinách (zepředu i zezadu) a hýždích. Nejdříve je do pokožky jemnými hmaty vetřen čistě přírodní rostlinný olej, který je bohatě sycen ozonem. Ozon je přírodní látka, která má pozitivní vliv na náš metabolismus a potlačuje celulitidu, vyhlazuje strie, vypíná a regeneruje kůži.
Následně se provádí pomalá a velice intenzivní hloubková masáž s použitím speciálního oleje, který zlepšuje prokrvení kůže. Právě tyto hloubkové hmaty působí na tukovou tkáň a „rozbíjejí“ ji. Nemusíte se ale bát, že by masáž bolela. Pokud jste se někde něco takového doslechly, nenechte se odradit, správně provedená masáž je sice intenzivní, ale nikdy nesmí bolet.
Místa na těle s nadměrnějším uložením tuků bývají chladnější než jiné části těla, to je způsobeno špatným prokrvením, neboť rostoucí tukové buňky vyvíjí tlak také na krevní kapiláry. Tento tlak je také díky masáži a speciálnímu oleji odstraňován.
Po masáži je podle potřeby aplikována další vrstva oleje s ozonem a následuje tlakový zábal (20-30 min.), který účinky celé masáže ještě zintenzivní.

Účinky:

  • redukce celulitidy
  • zlepšení kvality a pružnosti kůže – vyhlazení, vypnutí a zjemnění
  • zmenšení objemů – zeštíhlení
  • uvolnění svalů, zbavení pocitu těžkých nohou
  • relaxace

Jak už to tak bývá, v pravidelnosti je síla. Stejně jako nás nespasí pouhá jedna návštěva fitness centra, ani jedna masáž proti celulitidě (ačkoli i po ní už často bývají vidět výsledky), po které bude následovat dlouhá odmlka, nic nevyřeší.
Doporučuje se tedy podstoupit kúru 10 – 12 masáží, které jsou prováděny 2x až 3x týdně a dál podle potřeby občasná udržovací masáž, například jednou měsíčně. Celou kúru je vhodné opakovat dvakrát ročně.

 

Kontraindikace:

  • infekční onemocnění, záněty, pooperační stavy
  • kožní problémy, otevřené rány, modřiny, popáleniny
  • křečové žíly a cévní onemocnění
  • při menstruaci může dojít k jejímu zesílení
  • po nádorech a velkých gynekologických operacích se prosím poraďte s lékařem, zda je pro vás intenzivní masáž dolních končetin vhodná

Délky a ceny masáží

Masáž proti celulitidě s použitím ozonu a se zábalem ...…………... 90 min. ......... 650 Kč

Při předplacení 10 masáží .............................. 5000 Kč