BŘEZNOVÁ NABÍDKA - PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

24.02.2015 23:03

původní cena za 1200,- Kč

nyní za 600,- Kč                                                   

Nabídka trvá pouze do konce března 2015

 

Prodlužování řas

  Smyslný pohled díky krásným dlouhým řasám. Na prodlužování řas ve používám kvalitní řasy Blink LASHES, speciální lepidlo a aplikace řasa na řasu.

 

Revoluční technika v prodlužování řas

Tato technika prodlužování řas vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy. Prodloužené řasy působí naprosto přirozeně.

Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu, a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Technika prodlužování řas se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, Blink LASHES (tzv. B-LASHES), proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Na prodlužování řas se používá adhezivum, které je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy.

Otázky a odpovědi

Co je to permanentní prodlužování řas?

Revoluční nový produkt, který prodlužuje, zesiluje a zahušťuje řasy. Jsou to jednotlivé syntetické řasy, které jsou natočeny tak, aby kopírovaly přirozené řasy. Jsou aplikovány individuálně, aby výsledkem byl přirozený, elegantní a svůdný vzhled. Prodloužené řasy jsou skvělé pro speciální příležitosti i každodenní nošení. Doba aplikace je cca 1,5 hodiny a na jedno oko připadne 60 - 80 syntetických řas. K prodlužování řas se používá hypoalergenní medikální adhesivum. Medikální adhesivum je "lepidlo", které je používáno v plastické chirurgii pro lepení ran bez nutnosti stehů.

Jaký je to pocit nosit prodloužené řasy?

Správně aplikované řasy vypadají a jsou pociťovány úplně jako přirozené řasy.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Doporučujeme doplnění každé 3 – 4 týdny. Vaše přírodní řasy vypadávají zhruba každých 60 dní vlivem přirozeného růstového cyklu a jsou přirozeně nahrazovány růstem nových řas. Doplnění řas je nutné pro znovu vyplnění vypadaných řas. Doplnění řas trvá přibližně hodinu.

Mohu používat řasenku po permanentním prodloužení řas?

Ano, i když největší výhodou u prodlužování řas je, že ji vlastně nepotřebujete, protože prodloužené řasy jsou husté a vypadají jako namalované. Pokud ji však musíte mít, doporučujeme řasenku vodou rozpustnou. Nikdy nepoužívejte voděodolné řasenky, nebo řasenky na bázi oleje. Tyto řasenky narušují spojení a to zapříčiní vypadávání prodloužených řas.

Mohu plavat, sprchovat se, jít do lázní, sauny, když mám aplikovány permanentní řasy?

Ano, lepidlo, kterým se řasy spojují, je speciálně formulované a umožňuje Vám se sprchovat, plavat, cvičit, navštěvovat lázně, atp. Nicméně se žádná z těchto činností nedoporučuje 48 hodin po výkonu, než se prodloužené řasy ustálí.

Mohou se prodloužené řasy natáčet?

Nesmíte používat mechanické kleštičky, protože mohou poškodit prodloužené řasy. Řasy jsou již natočeny a toto natočení přetrvává, takže není potřeba řasy natáčet.