Vinná masáž

Vinná masáž

 

Ve víně je nejen pravda, ve víně je i síla – síla přírody pro tu nejlepší péči.

Vinná masáž je součástí nového fenoménu moderní doby – vinoterapie.

Počátky vinoterapie sahají, stejně jako celý úsvit lidského vědění, kam jinam, než do starověkého Řecka. Řekové víno považovali za nápoj bohů a byli přesvědčeni, že jeho popíjení pozvedá člověka na jeho úroveň.

Není proto divu, že zanedlouho objevili i další jeho blahodárné účinky a všemožné využití, např. koupel v burčáku (mladé, kvasící víno), která měla na tělo regenerační účinky, dodávala mu tolik potřebný vitamin B, omlazovala a očisťovala jej. A odtud je jen krůček k vinné masáži.

Vinná masáž a její účinky

Vinné masáže a aplikace kosmetických přípravků z hroznů posilují krevní oběh a imunitní systém, stimulují látkovou výměnu a prokrvují celý organismus. Zásobují pleť životně důležitými minerály, čistí ji a hydratují.

Jadérka hroznů jsou tím pravým přírodním zdrojem síly. Antioxidant Procanidin, který je v nich obsažen, pohlcuje volné radikály 50x silněji než vitamín E a 18x silněji než vitamín C. Slouží k posílení imunitního systému a odvrácení předčasného stárnutí buněk.

Druhou významnou látkou je polyfenol resveratrol, ovlivňuje metabolismus tuků, zvyšuje „hodný“ HDL cholesterol, má protirakovinné účinky a pozitivně působí při léčbě Alzheimerovy choroby.

Průběh masáže

Při vinné masáži se nejdříve aplikuje ovocný peeling dle vlastního výběru klienta. Ten odstraní drobné šupinky, vyčistí a mírně prokrví pokožku, která tak bude lépe připravena na účinky masážního prostředku. Poté bude nanesen teplý 100% rostlinný vinný masážní olej.

anticelulitidní vinnou masáž, jež se zaměřuje na problémové partie stehen a hýždí!

Samotná masáž

Po hloubkovém promasírování se do pokožky vetře panenský rostlinný olej plně nasycený ozónem a provede se zábal.

Ten podpoří prokrvení a posílení regenerační schopnosti tkáně, stimuluje buněčné enzymatické procesy, aktivuje vlásečnicový oběh, zlepší okysličení a tím i metabolismus buněk.

Při masáži se používá 100% vinný olej s anticelulitidním rostlinným komplexem.

 

  • Po ukončení masáže na Vás čeká malý dárek v podobě sklenky vína.

 

Kontraindikace

  • Infekční onemocnění, záněty, pooperační stav.
  • Kožní problémy, otevřené rány, modřiny, popáleniny.
  • Křečové žíly, cévní onemocnění.
  • Těhotenství (částečná kontraindikace).

 

Doporučuje se kúra 10 - 12 ošetření, v intervalu 2x týdně.

Pak následuje udržovací ošetření 1x za měsíc.

Tuto masáž je vhodné doplnit o lymfatickou masáž.

 

Doba ošetření 60 minut – 650,- Kč