Luxusní masáže kosmetikou Afrodite

Luxusní masáže se slovinskou kosmetikou Afrodtita
Kosmetika Afrodita je přední slovinská kosmetická společnost se sídlem v Rogaška Slatina, v centru termálních vod a lázeňství.
Kosmetika Afrodita využívá sílu přírody a proto vyvíjí vlastní receptury výrobků z velké části za pomocí těch nejlepších, testovaných a aktivních obsažených látek, které jsou v souladu s ecocert zertifikátem a odpovídají směrnicím EU. Prudukty jsou bez parabenů, solikonú, parafínů, alegenních parfémovaných látek a přidaných barviv, produkty nejsou testovány na zvířatech !
Blahodárná péče 100 % přírodních masážních olejů působí prospěšně na naší psychickou a fyzickou kondici.
Přinášejí následující pozitivní účinky:
  • . tělo rychle regeneruje a odpadní látky se jednodušeji odvádějí z těla
  •  po masáží zůstavá pokožka vlačná,pružná a odolná proti vlivům prostředí

  • . obnovuje se síla svalů
  • . zlepšuje se ohebnost kloubů

  • . zmenšují se otoky
  •  zvyšuje se práh bolesti

  •  uvolňuje se napětí svalů

 

Pozitivní účinky a výhody masáží mohou být ještě větší, pokud je vybrán správný masážní olej.Výběr oleje závisí na cíli, kterého chceme masáží dosáhnout.

Možnost výběru masážních olejíčku k provedení masáže:
masážní olej hroznový: pro omlazení a jako ochrana před stárnutím. Podporuje regeneraci a omlazuje pokožku, udržuje přirozenou míru zvlhčení kůže. Masáž zanechává kůži jemnou, hladkou, pevnou a hedvábnou na dotek.
masážní olej citronové trávy: hydro-lipidová rovnováha a regenerace. Olej doplňuje lipidy a vlhkost, k jejichž ztrátě došlo během let. Po masáži je kůže jemná, hladká a viditelně omlazená.
masážní olej anti-cellulite: detoxikace a posílení kůže.Stimuluje krevní oběh v kůži, napomáhá odbourávání tuků, aktivuje lymfatický systém a podporuje vylučování zadržovaných škodlivin z těla.
masážní olej gold 24ka: vyhlazuje vrásky a zlepšuje napnutí pleti a kůže. Zlatem opečovávaná pleť a kůže je vyhlazená s nádherným leskem. Fantazie čistého luxusu.Po nanesení na pleť a kůži aktivuje zlato elektrony v kožních buňkách. Když se buňky aktivují, aktivuje se v pleti komunikační proces buněk. (podpora regenerace a růstu buněk).